gfd
31 شهریور 1401 - 14:29

دشمنان با فتنه گری می‌خواهند امنیت ایران را هدف قرار دهند

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: آمریکا به واسطه قدرت ایمان این نظام بر زمین کوبیده شد و می‌خواهند با فتنه گری‌هایشان امنیت کشور را هدف قرار دهند.

- اخبار استانها -به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج ، حجت‌الاسلام و المسلمین سید نصیر حسینی امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح که به مناسبت هفته دفاع مقدس در یاسوج اظهار داشت: کشور از گردنه‌های سخت عبور کرده و امروز روز مجد و عظمت ملت ایران است که ملت‌های آزاده با کمک این ظرفیت بزرگ عالم گیر به اهداف خودشان دست می‌یابند.

خبرگزاری تسنیمیاسوجیاسوجوی عنوان کرد: آمریکا به واسطه قدرت ایمان این نظام بر زمین کوبیده شد و می‌خواهند با فتنه گری‌هایشان امنیت کشور را هدف قرار دهند و هم اینک باید جوانان هوشیار باشند که در میدان استعمار و استکبار، رژیم صهیونیستی و آمریکا بازی نکنند.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: پلیس که حافظ امنیت است را برخی‌ها مورد هتک حرمت و ضرب و شتم قرار داده، در حالی که امنیت ما مرهون ایثارگری‌های پلیس و نیروهای امنیتی است .

حسینی عنوان کرد: دشمن هشت سال جنگ را بر ایران تحمیل کرد در حالی که کشور ما انقلابی نوپا داشت و با مشکلات عدیده ای روبرو بود و هدف دشمن تجزیه ایران و سقوط نظام جمهوری اسلامی ایران بود و صدام ابزار استعمار و استکبار بود.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: هم اینک انقلاب اسلامی در تمامی جهان نفوذ کرده و در حوزه های مختلف در حال پیشرفت و ثمر دهی است و ظلم جمهوری اسلامی ایران، تکیه گاه همه ملت های مظلوم است.

دشمن به دنبال شبهه‌افکنی در ارزش‌های دوران دفاع مقدس است

دشمن به دنبال شبهه‌افکنی در ارزش‌های دوران دفاع مقدس استاستاندار فارس: دفاع مقدس سبب تعمیق، ارزش‌ها و فرهنگ شد

استاندار فارس: دفاع مقدس سبب تعمیق، ارزش‌ها و فرهنگ شدوی تصریح کرد: علی رغم فشارهای اقتصادی کمر شکن حکومت اسلامی در اوج اقتدار اسلامی حرکت می کند و ابزار های جنگی کشور همچون پهبادهای پیشرفته تولید می‌شود.

انتهای پیام/544

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 751755