gfd
21 بهمن 1401 - 10:38

۶ پروژه گازرسانی در گناوه افتتاح و اجرا شد

گناوه- همزمان با دهه مبارک فجر، ۶ پروژه گازرسانی با اعتبار ۳۲۰ میلیارد ریال در گناوه افتتاح یا عملیات اجرایی آن آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد محمدی زاده شامگاه پنجشنبه در آئین افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های گازرسانی شهرستان گناوه اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی در واقع پیروزی جبهه حق بر باطل بود و در ایام‌الله دهه فجر باید خدمات نظام اسلامی به مردم را به خوبی تبیین کنیم.

استاندار بوشهر با تاکید بر اهمیت جهاد تبیین افزود: مقایسه عملکرد و خدمات نظام اسلامی به مردم با دوران پیش از انقلاب، نشان دهنده حجم عظیم خدمات‌رسانی در نظام مقدس جمهوری اسلامی است و باید این خدمات به مردم اطلاع‌رسانی شود که رسانه‌ها در این مسیر نقش ویژه‌ای دارند.

استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: در گناوه و دیلم، طرح‌ها و پروژه‌های متنوعی در حوزه‌های گردشگری، آبرسانی، برق رسانی، گازرسانی، صنعتی و تولیدی و درمانی و …افتتاح و یا اجرایی شدند و روند خدمت‌رسانی باید تداوم یابد.

محمدی زاده تصریح کرد: دولت سیزدهم با خدمات جهادی در راستای رضایت‌مندی مردم گام برداشته و بحمدالله روز به روز نیز این خدمات گسترده‌تر شده است

استاندار بوشهر با اشاره به پروژه‌های گازرسانی شهرستان گناوه خاطرنشان کرد: بخش زیادی از جمعیت استان از گاز برخوردار هستند و بزودی تمام جمعیت استان از این نعمت بهره‌مند خواهند شد.

در این آئین همچنین آئین افتتاح گازرسانی به منزل والدین یکی از شهدای مدافع حرم گناوه با حضور استاندار بوشهر انجام شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1030935